سیستم احضار نگهبان

سیستم احضار نگهبان

می توان گفت سیستم احضار نگهبان در بسیاری از مکان های عمومی همچون بیمارستان، هتل، مراکز خرید، بانک وغیره جهت برقراری امنیت امری ضروری می باشد. پیجرهای مخصوص احضار نگهبان نیز یکی از سیستم هایی می باشد که در اکثر این مکان ها نصب می گردد تا براحتی در مواقع ضروری با فشردن یک کلید، نگهبان از طریق ساعت و یا مانیتور مخصوص از محل درگیری اطلاع پیدا کند.

سیستم های پیجینگ احضارنگهبان از اجزای فرستنده ، تقویت کننده سیگنال و گیرنده تشکیل می گردد که به صورت بیسیم به یکدیگر متصل میگردند. همچنین فرستنده و گیرنده می تواند به صورت کاملا  پرتابل بوده تا کارایی سیستم را بالا ببرد.

خصوصیاتی که پیجرهای بیسیم دارند موجب می گردد تا در اکثر موارد از این سیستم ها استفاده گردد. که به چند نمونه از این ویژگی در زیر اشاره میکنیم:

ساعت قابل حمل برای نگهبان

احتمال دارد نگهبان همیشه در اتاق مخصوص نگهبانی مستقر نباشد و جهت ماموریت و یا امری اتاق را ترک نماید. بنابراین پیجرهای ساعتی می تواند راه حل خوبی برای احضار نگهبان باشد تا در هر محلی که قرار دارد به محل مورد نظر فراخوانی گردد.

نصب راحت و سریع سیستم احضار نگهبان

تمامی اجزای سیستم احضار نگهبان به صورت کاملاً بیسیم بوده و نیازی به هیچ گونه سیم کشی ندارد، بنابراین نصب این سیستم تنها در چند دقیقه بدون اخلال در کار مجموعه انجام میگیرد. همچنین دکمه هایی که در بخش های مختلف نصب می گردد می تواند براحتی با یک چسب دوطرفه معمولی بر رو و زیر هر سطحی نصب گردد.

 مقرون به صرفه

این سیستم ها بدلیل آنکه نیاز به تهیه کابل ، داکت و کنده کاری ندارد بسیاری از هزینه ها همچون هزینه نصب و خرید محصولات جانبی را کاهش می دهند.

پشتیبانی و نگهداری آسان

دستگاه های پیجینگ احضارنگهبان به راحتی میتواند توسط خود مصرف کننده جایگزین گردد و در صورتی که شارژ و یا باتری آن به پایان رسید براحتی شارژ گردد، به علاوه اینگه تمامی محصولات دارای 6 ماه گارانتی تعویض و 2 سال خدمات می باشد.

قابلیت توسعه و ترمیم

این سیستم ها به راحتی میتوانند به تعداد زیادی افزوده گردند و تمامی بخش ها را به آسانی وارد سیستم احضار نگهبان نمود.

قابلیت ارسال متن

همچنین از پیجرهای متنی نیز میتوان برای نگهبان ها استفاده نمود تا از طریق مرکزی برای وی متن خاصی ارسال گردد. برای مثال وضعیت و یا ماموریتی را برای وی مشخص نمود.


پیجر, احضار نگهبان, پیجر کارمندی, فراخوان کارمند, پیجر نگهبان, فراخوان نگهبان, زنگ اخبار, فراخوان ساعت, فراخوان لرزشی, پیجر کارخانه, پیجر انبار, تکست پیجر, پیجر متنی, فراخوان متنی, پیجر رانندان, پیجر مدارس, پیجر هتل, پیجر خانه داری, تجهیزات هتل, پیجر بیمارستان, پیجر پزشک, فراخوان پزشک, پیجر مطب, پیجر پرستار, فراخوان پرستار, پیجر اورژانس, پیجر رومیزی, فراخوان رومیزی, پیجر تک دکمه

با شماره ما تماس ب گیرید : 09128992264 و یا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نمایید:

CAPTCHA Image