بیمارستان ها

بیمارستان ها

بیمارستان ها مکانی با حساسیت بالا بوده که می بایست به صورت کامل بهداشت رعایت گردد و از شیوع میکروب و ویروس تا حد امکان جلوگیری گردد. همچنین بیماران نیاز دارند تا بتوانند در هز زمان از پرستار درخواست کمک کنند. پیچر دستگاهی می باشد که در این امر فوق العاده مفید می باشد و می تواند کاربرد بسیار مفیدی برای بیمار،پرستار و مدیریت بیمارستان داشته باشد.

سیستم های پیجینگ در بیمارستان  می تواند در بهبود زمان انتظار بیماران , اعضای خانواده ی آنها کمک کند  به نوعی که پیام رسانی را بهبود ببخشد . زمان انتظار می تواند بسیار خسته کننده باشد مخصوصا برای بیماران  که با توجه به آمار , میانگین جهانی انتظار بیماران در بیمارستان و رسیدگی به آنان بیشتر از چهارساعت است !

استفاده از دستگاه های ارتباطی بی سیم می تواند این مشکل را حل کند . مانند پیجرهای متنی و پیجرهای ساعتی مچی .

از سوی دیگر، انتظار در یک اتاق پر از بیماران خطر ابتلا به بیماری را برای همه افزایش می دهد ، زیرا بیماران کاملا آسیب پذیر به بیماری هستند و ممکن است وضعیت آنها تشدید شود .

این نوع پیجرها می تواند به طور موثری این خطررا کاهش دهد ، زیرا بیمار تنها زمانی وارد کلینیک می شود که وقت ملاقات آن رسیده باشد . مسئولین بیمارستانها به پیجرهای متنی اهمیت می دهند که  در برقراری ارتباط دائمی با بیماران موثر واقع شود ، حال زمانی است که باید استفاده از پیجرها را در سیستم بیمارستان ها مرسوم کنیم تا مراقبتهای ویژه برای بیماران فراهم شود و انتقال بیماری ناشی از اتلاف وقت و در انتظار گذاشتن بیماران را به مدت طولانی کاهش دهیم .

با شماره ما تماس ب گیرید : 09128992264 و یا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نمایید:

CAPTCHA Image