پیجر چیست؟

پیجر چیست؟

پیجر دستگاه ارتباطی با تکنولوژی بی سیم و در انواع مختلف عددی، متنی و صوتی می باشد که هرکدام از آنها قابلیت دریافت و یا ارسال اطلاعات را دارند. همچنین پیجرها را نیز میتوان به دو نوع یک طرفه و دوطرفه تقسیم نمود. پیجرهای یک طرفه تنها قابلیت پیج شدن توسط یک فرستنده و یا ارسال اطلاعات را دارند.از این پیجرها در مصارف خاصی چون رستوران ها ، اداره جات ، خانه های مدرن و .. استفاده می گردد. برای مثال پیجرهای فراخوان مشتری از این دسته پیجرها می باشد که مشتری را از حاضر شدن غذایش توسط فرستنده ای که نزد رستوران می باشد مطلع می سازد.

پیجرهای دوطرفه علاوه بر دریافت اطلاعات میتوانند به عنوان فرستنده نیز عمل نمایند. اینگونه پیجرها معمولاً در بیمارستانها، ادارجات، حراست، مدارس و ... استفاده می گردند. برای مثال یکی از کارکنان به دلیل نوع وظایفش در محلی مستقر نمی باشد و مدام در طبقات در حال رفت و آمد است، مدیران به راحتی می توانند توسط فرستنده و با فشردن یک کلید فرد مورد نظر را فراخوانی کنند.

معمولاً پیجرها دارای فرکانس 433 مگاهرتز می باشند که این فرکانس می تواند اطلاعات را تا چندین کیلومتر در فضای باز ارسال نماید، البته این فرکانس توسط تقویت کننده نیز می تواند به صورت نامحدود افزایش پیدا کند برای مثال بیمارستانی که دارای چندین طبقه و یا چندین ساختمان می باشد میتواند توسط تقویت کننده کارایی سیستم پیجینگ خود را افزایش دهد.

 


فراخوان مشتری, پیجر مشتری, پیجر گارسون, فراخوان نمایشگر متنی, پیجر ویبره, فراخوان, فراخوان گارسون, سیستم نوبت دهی, پیجر, مانیتور دیجیتال, احضار نگهبان, پیجر رستوران, پیجر فست فود, فست فود, فودکورت, تجهیزات فست فود, تجهیزات فودکورت, رستوران, فراخوان رستوران, تجهیزات رستوران, پیجر کارمندی, فراخوان کارمند, پیجر نگهبان, فراخوان نگهبان, لیتک, سیسکال, پیجر کره ای, زنگ اخبار, فراخوان ساعت, فراخوان لرزشی, پیجر لرزشی, اعلام نوبت, نوبت دهی, پیجر کارخانه, پیجر انبار, تکست پیجر, پیجر متنی, فراخوان متنی, پیجر رانندان, پیجر مدارس
پیجر چیست؟

با شماره ما تماس ب گیرید : 09128992264 و یا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نمایید:

CAPTCHA Image