پیجر نیاز فودکورت ها

پیجر نیاز فودکورت ها

فودکورت ها مجموعه هایی با فضای وسیع، جهت استقرار فست فود، رستوران و کافی شاپ ها می باشند.که معمولا در مراکز تجاری، فرودگاه ها پارک ها و مراکز تفریحی و پرازدحام قرار دارند به گونه ای که  در کشورهای توسعه یافته تقریبا تمامی مراکز خرید مجهز به فودکورت می باشند و همچنین در کشور ما نیز این مراکز در حال گسترش می باشند.

فودکورت راه چوبی محمودآباد

سیستم های پیجرفراخوان مشتری یکی از تجهیزاتی است که می توانند برای فودکورت ها بسیار مفید و کارآمد باشند بدین گونه که دیگر نیازی نیست مشتری جهت آماده شدن غذا در جلوی رستوران منتظر بماند بلکه با کمک  پیجرهای فراخوان مشتری پس از سفارش غذا پیجر را از رستوران دریافت نموده و در هر مکانی که بخواهد مستقر می شود تا زمانیکه پیجر او را فراخوانی نماید و پس از مراجعه به رستوران غذای خود را تحویل گیرد.

پیجر فودکورت

بدین ترتیب از ازدحام در رستوران جلوگیری خواهد شد و مشتریان جدید می توانند به راحتی سفارش خود را به رستوران اعلام نمایند.

پیجرهای فراخوان مشتری در طرح ها و انواع مختلف طراحی شده و هر رستوران می تواند به سلیقه خود آن راانتخاب نماید. همچنین می توانند فضای تبلیغاتی مناسبی را جهت معرفی رستوران ایجاد نمایند. البته جهت جلوگیری از مفقود شدن نیز راه حل هایی وجود دارد ، 

شرکت  ایران پیجر  مفتخر است با ارائه ی سیستم های فراخوانی ( پیجر ) و خدمات خود به  فودکورت ها  و رستوران ها سهم بسزایی در خدمت رسانی به مهمانان و مراجعه کنندگان محترم شما را داشته باشد و با خدمات پس از فروش خود ( شامل گارانتی تعویض و تعمیر ) موجبات رضایتمندی مدیران محترم رستوران ها را فراهم آورد.


فراخوان مشتری, پیجر مشتری, فراخوان نمایشگر متنی, پیجر ویبره, فراخوان, سیستم نوبت دهی, پیجر, مانیتور دیجیتال, پیجر فست فود, فست فود, فودکورت, تجهیزات فست فود, تجهیزات فودکورت, لیتک, سیسکال, پیجر کره ای, فراخوان لرزشی, پیجر لرزشی, اعلام نوبت, نوبت دهی
پیجر نیاز فودکورت ها

با شماره ما تماس ب گیرید : 09128992264 و یا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نمایید:

CAPTCHA Image